Już ponad 400 000 seniorów dołączyło do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora a ofertę specjalną przygotowało dla nich ponad 2500 przedsiębiorców z całej Polski.

Co zyskują firmy przyjazne seniorom?

Firmy, które są partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne.

Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji o oferowanej zniżce na naszej stronie internetowej. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora i jakie działania chce z nami podejmować.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do zgłaszania się do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, którzy w zamian za udzielnie zniżki na swoje usługi otrzymają:

  • Wpis partnera na listę firm honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora,
  • Certyfikat Programu, formularz zgłoszeniowy
  • Naklejki Programu do oznaczenia lokalu, przykładowa naklejka
  • Darmową promocję w mailingu zbiorczym do seniorów, na stronie www.glosseniora.pl oraz na Facebooku Ogólnopolskie Karty Seniora,
  • Udział w licznych eventach seniorskich na których można prezentować swoje produkty.

Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora?

Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy i odeśle go na adres Stowarzyszenia MANKO os. Urocze 12, 31-953 Kraków lub drogą mailową: firmyoks@manko.pl lub marketing@manko.pl.
Kontakt dla przedsiębiorców:

Grzegorz Wnuk
Specjalista ds. Firm Ogólnopolskiej Karty Seniora

Tel.: 12 429 37 28, 531 328 480

Mail: firmyoks@manko.pl lub marketing@manko.pl