Drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej w Święciechowie zdobyła Mistrzostwo Powiatu Leszczyńskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Podczas imprezy, która odbyła się na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie, młode sportsmenki potwierdziły wysoką formę stając na podium również w konkurencjach indywidualnych. Maja Masztalerz zwyciężyła w biegu na 60 metrów i skoku w dal, a indywidualne w klasyfikacji czwórboju zajęła drugie miejsce. Maja Małecka była druga w biegu na 600 metrów, trzecia w biegu na 60 metrów i również trzecia w klasyfikacji indywidualnej czwórboju. Ponadto w drużynie znalazły się Lena Koszur, siostry Nikola i Tatiana Kałek oraz Alicja Szulc. Z bardzo dobrej strony pokazał się również Oliwier Walkowiak, który okazał się najlepszy wśród chłopów w biegu na 60 metrów.