Błękitni wygrali 7:3 w Poznaniu i gwarantują sobie udział w barażach o I ligę.

Choć do końca rundy zasadniczej w II lidze zostały jeszcze dwa spotkania to pięć punktów przewagi nad trzecim zespołem gwarantuje Błękitnym, że sezon w Niechłodzie będzie dłuższy.
Zdjęcie na grafice zostało zrobione w sierpniu, kiedy wyznaczyli sobie cel utrzymania się w lidze, licząc na duży potencjał naszych młodych zawodników. Teraz pierwszy raz w historii klubu utrzymają się w lidze oraz zajmą minimum drugie miejsce w tabeli, które daje im szansę walki o awans na zaplecze LOTTO Superliga
Najprawdopodobniej ich pierwszym barażowym rywalem będzie drużyna Griffin’s spin Szczecin, która jest liderem grupy północnej ich ligi. W tym momencie skupiają się na dwóch następnych meczach z UKS Daniszyn TENIS Stołowy oraz KS Wamet Dobry Wiązar Dąbcze.
Wróćmy jeszcze do piątkowego spotkania, które na ich prośbę zostało rozegrane dzień wcześniej oraz w hali Klub Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań – sekcja tenisa stołowego. Początek meczu był bardzo wyrównany i przed deblami był remis 2:2. Po deblach sytuacja nie uległa zmianie i o zwycięstwo musieli walczyć w ostatnich grach singlowych. Tutaj zawodnicy Błękitnych byli już bezbłędni i wygrali wszystkie cztery pojedynki i ustanowili wynik meczu 7:3.
Dla Błękitnych punkty zdobywali: Nikodem Maćkowski 2, Jakub Budzyński 2, Dawid Jóźwiak 1.5 i Karol Dzida 1.5.
Na uznanie zasługuje również postawa Jakuba Budzyńskiego podczas półfinałów Akademickich Mistrzostwa Polski – ograł m.in. Łukasza Kapronia, który w tym sezonie ma 19 wygranych pojedynków w I lidze.