W sobotę, 18 grudnia, kilku członków UKS Skoczki Święciechowa zagrało w turniejach szachowych w Buku zorganizowanych przez KS Korona Zakrzewo.

Od rana juniorzy rywalizowali w dwóch grupach do rankingu 1250 i powyżej 1400. Do rankingu 1250 miłą niespodzianką był wynik nowego zawodnika Jana Drost, który zajął zaszczytne 2 miejsce. Uzyskał IV kategorię szachową. Kolejno miejsca z klubu zajęli: Antonina Zabroni – 15 miejsce, Stanisław Zabroni – 22 miejsce. Startowało 25 zawodników.

W grupie powyżej rankingu1400 – I miejsce wśród JUNIOREK do 18 lat zajęła Julia Stasiak. W  ogólnej klasyfikacji miejsca odpowiednio zajęli: Basiura Fabian – 7 miejsce, Julia Stasiak – 9 miejsce. Startowało 16 zawodników.

Popołudniu rozegrali turniej blitz tempem 3+2, gdzie grali najlepsi zawodnicy i tu odpowiednio zajęliśmy miejsca: 20 miejsce Damian Szymkowiak, 46 miejsce Mikołaj Bresiński, 47 miejsce Fabian Basiura, 55 miejsce Julia Stasiak, 59 miejsce Jan Drost.