II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Tenisie Stołowym.
Po sukcesie organizacyjnym w poprzednim roku Błękitni Niechłód zapraszają na drugą edycję mistrzostw – największy turniej tenisa stołowego w regionie. Mistrzostwa odbędą się w Hali Sportowej w Święciechowie ul. Szkolna 15.
Sobota, 6 czerwca:
▫️ 10:00 – KATEGORIE MŁODZIEŻOWE
▫️ 15:00 – AMATOR (bez licencji PZTS)
Niedziela, 7 czerwca:
▫️ 10:00 – TURNIEJ OPEN
PULA NAGRÓD FINANSOWYCH: 7000 zł!
OPEN: 1 miejsce – 1500 zł, 2 miejsce – 700 zł, 3 miejsce – 400 zł, 4 miejsce – 300 zł, 5 miejsce – 200 zł, 6 miejsce – 100 zł
AMATOR: 1miejsce – 500 zł, 2 miejsce – 300 zł, 3 miejsce – 200 zł, 4 miejsce – 100 zł
Najstarszy zawodnik – 100 zł
Kategorie młodzieżowe: 1 miejsce – 350 zł, 2 miejsce – 200 zł, 3 miejsce – 100 zł
TOP3 w każdej kategorii otrzyma również okazałe puchary!
– Minimum 5 meczów dla każdego
– Gramy na 12 stołach
– Strefa gastro
– Atrakcje niespodzianki
Zapisy: od soboty 16.05 (15:00) do czwartku 4.06 (23:59)
Zgłoszenia oraz wpisowe wyłącznie online: https://blekitniniechlod.pl/mp2026/
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
Wpisowe: Młodzież – 30 zł, Amator – 40 zł, OPEN – 50 zł

Informacja LKS Błękitni Niechłód

