Mistrzostwa Gminy Święciechowa Gry w Kopa.

Mistrzostwa Gry w Kopa to coroczne wydarzenie, które łączy pasjonatów tej popularnej gry karcianej. Tegoroczna impreza odbyły się w sobotę, 16 marca, w Sali Wiejskiej w Święciechowie z okazji 75-lecia Klubu Sportowego Kormoran Święciechowa. Była to okazja do wspólnego świętowania pasji do gry i rywalizacji na wysokim poziomie. Niezależnie od tego, czy jest się doświadczonym graczem czy nowicjuszem, taka sportowa impreza zapewnia niezapomniane emocje przy stole.
Najlepszymi graczami okazali się: I – Jarosław Dyba, II – Wojciech Szczepaniak, III – Mariusz Góralczyk, IV – Grzegorz Stefaniak, V – Wiesław Całujek, VI – Wojciech Pawlak, VII – Piotr Antoniak, VIII – Adam Wasiołka, IX – Tomasz Paul i X – Tomasz Fąferek.
Najlepszych czterech graczy rywalizowało ze sobą w rundzie o Puchar. Ostatecznie zwycięzcą przechodniego Pucharu Wójta Gminy Święciechowa został Mariusz Góralczyk. Gratulujemy! Organizatorem Mistrzostw był Klub Sportowy Kormoran Święciechowa, a współorganizatorem Samorządowy Ośrodek Kultury w Święciechowie.