Klub tenisa stołowego, LKS Błękitni z Niechłodu, reprezentują aż trzy zespoły na różnych szczeblach w rozgrywkach ligowych.

W grupie południowej 2 ligi wielkopolsko-zachodniopomorskiej występuje osiem zespołów. Ostatnia drużyna spada ligę niżej, a szósty i siódmy zespół rozgrywają mecze barażowe o utrzymanie.
W ostatnią sobotę listopada Błękitni rozegrali dwa mecze ligowe. Niestety drużynie fairPlayce Poznań udało się zrewanżować Błękitnym za porażkę w Pucharze Polski w tamtym sezonie i pokonali nieznacznie zespół z Niechłodu na własnym terenie 4:6.
W drugim meczu drużyna z gminy Święciechowa zremisowała z MKTS Opalenica 5:5, choć niespodziewanie bieniaminek z Niechłodu prowadził w meczu już 3:0. Sytuacja w tabeli wygląda ciekawie, ale niestety na ten moment Błękitni spadli na 7 pozycję.

Już w sobotę, 5 grudnia, odbędzie się mecz w hali sportowej w Święciechowie – ostatnie spotkanie przed rundą rewanżową. Niestety na halę nie możemy zaprosić kibiców. Na fanpage’u Błękitych zostanie przeprowadzona transmisja. Spotkanie derbowe z KS Polonia Śmigiel zapowiada się bardzo emocjonująco i zachęcamy do kibicowania przed odbiornikami. Trzymajmy kciuki!

W niedzielę, 30 listopada, w Poniecu została rozegrana pierwsza runda Pucharu Polski. Błękitni po pokonaniu KTS Wijewo oraz miejscowego Piasta Poniec, awansowali do półfinału edycji wojewódzkiej. Na tym etapie bierze udział już tylko osiem najlepszych drużyn z wielkopolski. Niechłód trafił do grupy z KS Polonia Śmigiel, UKS Nałęcz Ostroróg oraz fairPlayce Poznań. Termin oraz miejsce imprezy nie jest jeszcze znany.


Drugi zespół Błękitnych występuje w 4 lidze. Drużyna z gminy Święciechowa pewnie zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli z trzema zwycięstwami i jednym remisem. Do końca pierwszej rundy zostały trzy mecze. Na początek zagrają z dwoma najsłabszymi drużynami w tej lidze. Jako ostatni mecz w tym roku drugiej drużyny, 6 grudnia, zmierzą się z liderami KS Dąbcze II i ten mecz zadecyduje o tym, kto nowy rok zacznie na fotelu lidera 4 ligi.
Klub z Niechłodu ma także występującą w 5 lidze drużynę. Trzeci zespół, w którym bardzo często szanse na występ dostają adepci niechłodzkiej szkółki, plasuje się w środku tabeli z dwoma wygranymi nad Czaczem oraz Dąbczem i trzema porażkami.