Passa wygranych trwa!

W niedzielę druga i trzecia drużyna Błękitnych udała się na mecze wyjazdowe. IV-ligowcy rywalizowali z Heliosem Czempiń oraz Promieniem Krzywiń. W pierwszym meczu pewnie pokonali drużynę z Czempinia 9:1 .Dla Błękitnych punkty zdobywali: Bartosz Wasiołka – 2,5pkt, Wojciech Wasiołka – 2,5, Jacek Lisiatyński – 2,5, Rafał Osięgłowski – 1,5.
Naładowani wygraną ruszyli w stronę Krzywinia, gdzie Promień postawił sportowcom trudniejsze warunki. Na koniec meczu na tablicy wyników 6:4 dla Błękitnych i po 14-stu meczach z 23 punktami zajmują pewne drugie miejsce w tabeli. W tym meczu punktowali: Bartosz Wasiołka – 2,5pkt, Wojciech Wasiołka – 1,5, Rafał Osięgłowski – 1, Jacek Lisiatyński – 1.
Trzeci zespół w piątej lidze, chyba nie myśli o tym, żeby oddawać w tym sezonie jakieś ligowe punkty. Kolejny mecz wygrany, tym razem z drużyną z Ponieca. Formę w tym sezonie potwierdza tabela, gdzie na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek mają komplet zwycięstw. W Poniecu punktowali: Witold Glapa 4,5, Mariusz Pindara 3, Szymon Hudzik 3, Adrian Kurpisz 2,5.
Brawo Błękitni!

ekitni