W środę, 29 maja, w Przedszkolu Samorządowym Kraina Radości odbyła się niezwykła uroczystość.

Uroczystość została zorganizowana z okazji Dnia Dziecka i Święta Przedszkola.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, pełen radości, uśmiechu i niespodzianek. W tym roku, z okazji tego szczególnego święta, przedszkole przygotowało coś naprawdę niezwykłego. Pracownicy przedszkola wcielili się w role bohaterów klasycznej baśni „Kopciuszek”, aby dostarczyć dzieciom niezapomnianych wrażeń.
Scenografia, przygotowana z dbałością o najmniejsze szczegóły, przeniosła małych widzów w magiczny świat pełen czarów i niezwykłych postaci. Kolorowe dekoracje, piękne kostiumy i odpowiednio dobrana muzyka stworzyły niezapomniany klimat, który porwał dzieci do świata wyobraźni. Dyrektor Dorota Lorych podziękowała artystom i zaprosiła dzieci do dalszej zabawy.
Poza wspaniałym przedstawieniem „Kopciuszka”, na dzieci czekało jeszcze wiele innych zabaw i aktywności. Każde dziecko znalazło coś dla siebie, a dzień był pełen uśmiechów i niezapomnianych chwil. Na dzieci czekały atrakcje w postaci dmuchanych zamków, gier i zabaw przygotowanych przez animatorów.
W uroczyści udział wzięli: Wójt Gminy Święciechowa Mikołaj Kostaniak, Sekretarz Gminy Patryk Tomczak, Przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Remigiusz Leciejewski, Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty i Pomocy Społecznej Ewelina Konieczna, była Dyrektor przedszkola Maria Marczyńska oraz przedstawiciele Rady Rodziców.