Zapraszamy na festyn charytatywny organizowany w Lasocicach dla Oliwii Przybylak i Joanny Jaroszewskiej, mieszkanek Gmina Święciechowa.
Organizatorzy zachęcają do udziału w festynie, który odbędzie się 28 czerwca na Orliku w Lasocicach. Letni festyn charytatywny ma na celu pomoc mieszkankom naszej gminy w powrocie do zdrowia.


