Stowarzyszenie ZMW we współpracy z Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Święciechowie zaprasza do udziału w Charytatywnej Rowerowej Majówce w dniach 1-3 maja 2021!

Wpłaty zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na odbudowę dachu i pomoc dla pogorzelców z Lasocic.

Zasady są bardzo proste:

– Pokonaj indywidualnie lub z rodziną jedną z zaproponowanych tras rowerowych (dokładne trasy wraz z mapkami znajdują się poniżej). Możesz również biec, jechać na rolkach lub maszerować z kijkami nordic-walking. Liczy się przede wszystkim aktywność i zabawa! Trasę możesz pokonać o dowolnej porze dnia i nocy 1, 2 lub 3 maja. Nie są przyjmowane zapisy.

– Wpłać wpisowe 10 zł/os na zrzutkę (https://zrzutka.pl/4y8z74) lub wrzuć do puszki, która znajdować się będzie przy wiatraku w Święciechowie.

– Wpadnij na coś słodkiego oraz ciepłą kawę i herbatę przy wiatraku w Święciechowie w godz. 12-16, gdzie będziemy na Ciebie czekali!

 Propozycje tras do pokonania:

TRASA nr. 1 – ok. 17 km (Święciechowa – Trzebiny – Ogrody – Lasocice – Święciechowa)

TRASA nr. 2 – ok. 15 km (Święciechowa – Gołanice – Piotrowice – Święiechowa)

TRASA nr. 3 – ok. 11 km (Święciechowa – Wilkowice – Leszno – Maryszewice – Święciechowa)

Bardzo ważne!

– pokonywanie tras ma charakter indywidualny, nie zachęcamy do jeżdżenia w większych grupach

– prosimy wszystkich uczestników wydarzenia o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych w związku z pandemią koronawirusa

– uczestników obowiązuje zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego

– organizator nie ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Kwestia takiego ubezpieczenia leży w gestii uczestników;

– wszelkie ważne informacje związane z wydarzeniem (ewentualne zmiany) umieszczane będą na stronie internetowej www.przybyszewo.pl oraz profilu na Facebooku Stowarzyszenia ZMW.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Razem możemy więcej!