W Przedszkolu Samorządowym Kraina Radości w Święciechowie odbyły się Jasełka w wykonaniu sześciolatków z grupy “Żabki”.

Odbiorcami przedstawienia były członkinie Klubu Seniora + w Święciechowie. W poniedziałek, 19 grudnia, dzieci dla Seniorów przygotowały widowisko o Bożym Narodzeniu. Przedszkolaki w pięknej scenerii, ubrane w charakterystyczne stroje odegrały scenki z dnia narodzin Jezusa Chrystusa. O wszystkie szczegóły zadbała Iwona Lewandowska, która na co dzień opiekuje się grupą.
Na widowni zasiadły także inne grupy przedszkolne, które z zainteresowaniem obejrzały występ kolegów i koleżanek. Wszystkich przywitała dyrektor Dorota Lorych, która złożyła świąteczne życzenia, a na koniec obdarowała dzieci słodkim upominkiem. Na zakończenie podziękowała dzieciom za wzruszające widowisko Maria Kin z Klubu Seniora. „ Żabki” z pozostałymi grupami zaśpiewały najpiękniejsze polskie kolędy i podzieliły się opłatkiem z zaproszonymi gośćmi.
Dodamy tylko, że był to bardzo pracowity dzień dla małych artystów. Bowiem tego dnia Jasełka odegrali aż trzy razy. Najpierw dla najmłodszych grup przedszkolnych, następnie dla Seniorów, a wieczorem dla swoich rodziców. W nagrodę odwiedził ich Święty Mikołaj, który przygotował dla dzieci cudowne prezenty.