Kacper Dworniak z Lasocic potrzebuje naszej pomocy.

Kacperek, gdy się urodził, wydawało się, że jest zdrowy. Dostał 10 punktów w skali Apgar. Niestety prawda okazała się inna. Kacper jest w trakcie diagnozy. Skończył już rok. Jest z nim słaby kontakt wzrokowy, a jego mięśnie są tak słabe, że nie potrafi samodzielnie siedzieć, stać i chodzić. Aby uniknąć operacji bioder oraz powstrzymać rozwijającą się skoliozę potrzebny jest drogi sprzęt rehabilitacyjny: pionizator, siedzisko i wózek.

Lekarze szukają, ale póki co nie wiedzą jaka to choroba. Kacperek potrzebuje długiej i kosztownej rehabilitacji. Jednym z niezbędnych sprzętów jest pionizator, który poprawi siłę mięśni i ruchomość stawów. Będzie on Kacperkowi potrzebny zawsze, nawet jak będzie już stał na nogach. Przez najniższe lata będzie musiał stać godzinę dziennie w pionizatorze, gdyż przynajmniej do 8 roku życia będziemy walczyć o dobre ukształtowanie bioder. Najgorszy wiek to 3,4,5 lat, bo wtedy najczęściej dochodzi do podwichnięcia czy zwichnięcia bioder a tego chcemy uniknąć..
Tylko dzięki Państwa pomocy będziemy w stanie uzbierać na sprzęt i rehabilitację Kacperka. Prosimy o pomoc i wsparcie, aby życie naszego dziecka było łatwiejsze. Kacperek należy do Fundacji Siepomaga oraz serce dla maluszka.  

Pomóc można finansowo poprzez wpłatę na stronie Fundacji Siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/kacper-dworniak?fbclid=IwAR3AwZilmjfemacl9ib0QgLZJgAZkD9hRYd8BOpiVmom1obornfeiPef6d4