W dniach od 15 do 22 maja Zespół Śpiewaczy “Razem Raźniej” z Długiego Starego uczestniczył w warsztatach w Ustroniu Morskim.

W ciągu dnia w blasku słońca odpoczywali nad morzem, a wieczorami odbywały się warsztaty wokalne zespołu. W czasie wolnym wraz z przewodnikiem zwiedzali miejscowość kolejką turystyczną i podziwiali widoki z pobliskiego molo. Malownicza trasa ścieżki rowerowej po Ustroniu Morskim prowadzi między innymi do Kołobrzegu. Miłe chwile spędzili także w miejscowości Sianożęty. Atrakcji było mnóstwo i każdy z uczestników wycieczki mógł znaleźć coś dla siebie.

Właściciele domu wczasowego “Cztery Pory Roku” zorganizowali dla swoich gości ognisko z pieczeniem kiełbasek, podczas którego wspólnie śpiewali wesołe piosenki. Dni szybko mijały i nadszedł czas powrotu. Ostatniego dnia po śniadaniu i pożegnaniu z właścicielami obiektu wyruszyli w drogę powrotną do domu. W autokarze towarzyszyła im rodzinna atmosfera. Nie mogło także zabraknąć radosnych śpiewów.
Uczestnikom wyjazdu pozostały wspaniałe wspomnienia, pamiątki w postaci zdjęć oraz nadzieja, że za rok znów się spotkają w tak samo licznym i wesołym gronie.