Odwiedziny w Bibliotece uczniów z klasy 1B ze Szkoły Podstawowej w Święciechowie z okazji Dnia Bibliotekarza.

Dzień Bibliotekarza w bibliotece upłynął w wyjątkowo radosnej i serdecznej atmosferze. Tego dnia placówkę odwiedziła klasa 1B wraz ze swoją wychowawczynią. Wizyta była niezwykle miłą niespodzianką i dostarczyła bibliotekarzom wielu wzruszeń oraz pozytywnej energii. Młodzi goście przynieśli ze sobą mnóstwo uśmiechów, ciepłych słów i dziecięcego entuzjazmu. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, a okazana pamięć i życzliwość sprawiły pracownikom biblioteki ogromną radość.

Bibliotekarki składają również serdeczne podziękowania wszystkim Czytelnikom – zarówno najmłodszym, jak i dorosłym. Każde dobre słowo, życzenia i gest życzliwości są niezwykle cenne oraz motywują do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności i promocji czytelnictwa.

Informacja Biblioteki działającej przy SOK