Dowiedz się jak zrobić atrakcyjne materiały graficzne – plakaty, ulotki i inne grafiki.

Zgłoś się na szkolenie, które kierowane jest do organizacji pozarządowych działających na terenie Gmina Święciechowa oraz lokalnych liderów i działaczy społecznych. Organizatorzy przedstawią funkcje jakie posiada program graficzny Canva, w sposób praktyczny pokażą jak utworzyć grafiki i w jaki sposób sprawić, aby przyciągały uwagę odbiorcy. Uczestnicy wykonają różne wzory grafik, które będą mogli wykorzystać w swoich działaniach.
Szkolenie odbędzie się w czwartek, 17 listopada 2022, o godz. 17.00, w Samorządowym Ośrodku Kultury w Święciechowie (ul. Śmigielska 1a).
Podczas szkolenia tworzone będą materiały graficzne w programie canvie – prosimy o zabranie ze sobą laptopów. Canva to bezpłatny program dostępny dla każdego! Co więcej – organizacje pozarządowe mogą dodatkowo otrzymać wersję pro! Aby uczestniczyć w spotkaniu, należy wysłać SMS zgłoszeniowy na numer: 516 246 364. Ze względu na specyfikę szkolenia – ilość miejsc jest ograniczona. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #NOWEFIO2022.