Fundacja Sztuka ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Święciechowa do udziału w projekcie “KonsultujeMY, WspółpracujeMY, DziałaMY!”

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie?

– Będziecie uczestniczyć w ciekawych szkoleniach, odpowiadających na Wasze potrzeby
– Nawiążecie współpracę i poznacie bliżej inne organizacje z terenu gminy Święciechowa
– Weźmiecie udział w dwudniowej wizycie studyjnej do Krakowa, podczas której zainspirujecie się działaniami innych organizacji oraz lokalnych partnerstw
– Otrzymacie 1000 zł na zrealizowanie własnej inicjatywy wzmacniającej Wasze działania
– W Waszych działaniach otrzymacie wsparcie doświadczonych specjalistów

Zaplanowane działania w ramach projektu odbywać się będą od lipca do końca grudnia 2022 r.

W jaki sposób można się zgłosić?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 26.06.2022 do godz. 23:59: https://forms.gle/DHSE51JHp7WPcNGu7

Przekonajcie nas, że to właśnie Wasza organizacja, powinna wziąć udział w projekcie: “KonsultujeMY, WspółpracujeMY, DziałaMY!” Do udziału zostanie zakwalifikowanych tylko 10 organizacji! Więcej informacji oraz na wszelkie pytania odpowiadamy pod adresem e-mail: centrumaktywnosci.swieciechowa@gmail.com

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 22.06.2022 (środa) o godz. 19 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Święciechowie (ul. Rynek 14a). Zapisy na spotkanie tel. 697 302 494 (SMS).

Projekt “WspółpracujemY, KonsultujeMY, DziałaMY” współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.