Fundacja Sztuka Leszno zaprasza do udziału w projekcie “Sztuka aktywności”.

Zdobądź pieniądze na realizację społecznej inicjatywy i weź udział w projekcie „Sztuka Aktywności”.
Fundacja Sztuka w ramach projektu „Sztuka Aktywności” ma przyjemność zaprosić mieszkańców Gmina Święciechowa do udziału w projekcie. Do projektu zostanie zakwalifikowanych 12 lokalnych liderów/ek, którzy otrzymają wsparcie merytoryczne oraz 1500 zł na realizację wydarzeń integrujących lokalną społeczność.
Dlaczego warto zgłosić się do udziału w projekcie❓
– dowiesz się jak być dobrym liderem i w jaki sposób angażować innych do wspólnego działania
– zdobędziesz ciekawą wiedzę (weźmiesz udział w cyklu 5 szkoleń z zakresu m.in.: tworzenie projektów społecznych, narzędzia w pracy lidera lokalnego, fundraising, mobilizowanie mieszkańców do działania)
– weźmiesz udział w trzydniowej wizycie studyjnej do woj. dolnośląskiego i zainspirujesz się ciekawymi pomysłami na działania w Twojej okolicy
– weźmiesz udział w indywidualnym dla każdego sołectwa warsztacie z zakresu partycypacji i współpracy z lokalną społecznością
– zaangażujesz mieszkańców i partnerów by wspólnie przygotować inicjatywę na którą otrzymasz 1500 zł.
W jaki sposób należy się zgłosić❓Zapraszamy do zgłaszania się sołtysów, radnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich, ochotniczych straży pożarnych, aktywnych mieszkańców i mieszkanki, którzy chcą zmienić coś w swoim otoczeniu! Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie (https://forms.gle/txXgEGFqSGbBEbXf8 ). Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 30 listopada 2021 r. do godz. 23:59!
Przekonaj Kapitułę Konkursu, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wziąć udział projekcie! Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie tylko 12 osób. Wszystkie działania w ramach projektu zaplanowano do 31.12.2022 r.
Więcej informacji oraz na wszelkie pytania odpowiada koordynator projektu Mikołaj Kostaniak pod numerem telefonu 516 246 364 lub pod adresem e-mail fundacjasztuka.kontakt@gmail.com. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Projekt „Sztuka Aktywności” realizowany jest z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.