W poniedziałek,10 maja, ruszyły zajęcia w Klubie Seniora w Święciechowie. Są jeszcze wolne miejsca!

Pierwsze oficjalne spotkanie w Klubie Seniora odbyło się 10 maja. Wszyscy uczestnicy pochłonięci byli  organizacją najbliższych działań w Klubie. Następnego dnia odbyły się zajęcia m.in. z rękodzieła. Uczestnicy robili miseczki, talerzyki, a także elementy biżuterii. Panie po raz pierwszy miały okazję pracować z gliną samoutwardzalną, było kreatywnie, ciekawie i bardzo radośnie. Po zajęciach z rękodzieła Panie skorzystały z salki rehabilitacyjnej. A już niedługo będą brały udział w zajęciach z jogi czy zajęć komputerowych.

Trzeciego dnia ćwiczyli mózg – bo on też potrzebuje treningu. Uczestnicy grali w kalambury. Nieźle się przy tym uśmiali. Następnie wykonali kolorowy test osobowości, skupiając się na sobie, swoich mocnych stronach, cechach. Na koniec przeprowadzono ćwiczenia w salce rehabilitacyjnej w ramach zachowania jak największej sprawności.

Nasza redakcja będzie częstym gościem w Klubie. Na bieżąco będziemy śledzić działania i zajęcia naszych Seniorów.

Zapraszamy Seniorów z Gminy Święciechowa do wspólnych zajęć. Miejsca jeszcze są. Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt pod numerem telefonu 797 767 006.

Z A P R A S Z A M Y !!!