Strzelcy z Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK działający przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Święciechowie przeprowadzili zwody strzelecki i zawody upamiętniające byłych członków klubu.

W niedzielę, 20 grudnia, na strzelnicy Bractwa Kurkowego we Włoszakowicach odbyły się ostatnie zawody strzeleckie zaliczane do rankingu rocznego KŻR LOK. W zawodach udział wzięło czternastu członków klubu. Na podium znaleźli się: I miejsce – Jerzy Mierzyński, II miejsce – Władysław Pisarek i III miejsce – Marian Klupieć. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na wyniki i nagrody z podsumowania rocznego rankingu będą musieli poczekać do 31 stycznia 2021. Wtedy odbędą się pierwsze zawody w nowym rankingu.

Ponadto, tego samego dnia odbył się VI Memoriał RAJ – od pierwszych liter imion zmarłych członków klubu (Ryszard Górczak, Adam Homski i Jan Utracik). Zawodnicy strzelali z karabinku marki „TOZ” na odległość 25 metrów. Oddali dwa strzały próbne do tarczy i jeden punktowany do tarczy memoriałowej.  W tych zawodach najlepsi okazali się: I miejsce – Zbigniew Zajdel, II miejsce – Stanisłąw Jankowski i III miejsce – Zbigniew Witkowski. Gratulujemy !!