W sobotę, 16 października, wypełniona po brzegi sala doskonale bawiła się przy dźwiękach piosenek zaśpiewanych przez Mariusza Kalagę z zespołem. 

Koncert pełen dobrej muzyki i humoru…tak w skrócie można by opisać to co działo się w sobotnie popołudnie w Świeciechowie. A wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze.
Na scenie wystąpił Mariusz Kalaga z zespołem, który jest już znany naszej publiczności. Ostatnio gościliśmy go w roku 2018. Koncert tak spodobał się publiczności, że postanowiono zaprosić go raz jeszcze. Tym bardziej, że zainteresowanie koncertem trzy lata temu było większe, niż możliwość pomieszczenia widowni w sali. Tym razem widownia też nie zawiodła. Okazuje się, że w naszej gminie jest wielu fanów twórczości Mariusza Kalagi.

Widownia mocno wczuła się w klimat znanych i lubianych szlagierów, bawiła się i śpiewała razem z artystą. Przy piosence „Jedna z gwiazd” wszyscy zerwali się z krzeseł. Nie obyło się bez bisów, zabawnych dialogów z publicznością, możliwości rozmowy z artystą po koncercie. 

Na koncert zaprosił Samorządowy Ośrodek Kultury w Świeciechowie.