Reprezentanci UKS “Skoczki” Święciechowa wzięli udział w turnieju szachowym WRZEŚNIA CUP.

Każdy zawodnik rozegrał 7 partii systemem szwajcarskim. Reprezentanci Święciechowy mierzyli się m.in. z zawodnikami z Wrześni, Milicza, Bydgoszczy, Gniezna, Trzemeszna, Kalisza, Konina, Zakrzewa i wielu innych.

Dla trzech graczy był to pierwszy turniej w życiu. Choć był to duży stres poradzili sobie. Wśród dziewczynek do 11 lat miejsce III zajęła Tosia Zabroni zdobywając medal oraz nagrodę rzeczową. W kategorii do 11 lat chłopców miejsce II zajął Fabian Basiura zdobywając medal oraz nagrodę rzeczową. Natomiast w grupie OPEN miejsce III zajął Damian Szymkowiak remisując m. in. ze zwycięzcą z ELO 2058.

Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze z zachowaniem wymogów sanitarnych. W całym turnieju zagrało 58 zawodników. Wyniki reprezentantów UKS „Skoczki” Święciechowa w turnieju : 3 miejsce – Damian Szymkowiak, 19 miejsce – Filip Krakowiak, 21 miejsce – Fabian Basiura, 24 miejsce – Julia Stasiak, 49 miejsce – Dawid Maćkowiak, 54 – miejsce Antonina Zabroni, 57 – miejsce Stanisław Zabroni.