W sobotę, 15 stycznia, w Święciechowie cztery zespoły z Niechłodu, Śmigla, Ostrzeszowa i Ostroroga walczyły o awans do wojewódzkiego finału Pucharu Polski Mężczyzn 🏓

To było prawdziwe święto tenisa stołowego. Impreza odbyła się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Święciechowie. Błękitni z Niechłodu rywalizowali z trzema najlepszymi drużynami Wielkopolski poprzedniego sezonu w walce o awans do następnej rundy Pucharu Polski. Walka o puchar trwała prawie cztery godziny. Wszystkie drużyny swoją zaciętą walką dostarczyły kibicom ogrom emocji.

Gratulujemu drużynie UKS PIAST Poprava Ostrzeszów awansu do dalszej rundy Pucharu 🏆 Drugie miejsce zajął zespół KS Polonia Śmigiel, a III miejsce przypadło drużynie UKS „Nałęcz” Ostroróg.
W półfinale Błękitni Niechłód przegrali po ciekawym meczu 2:4 ze zwycięzcą turnieju. Niestety naszej drużynie nie udało się wygrać meczu z czołowymi drużynami drugiej ligi Wielkopolsko-Zachodniopomorskiej. Swoją dobrą grą zostawili po sobie dobre wrażenie. Dziękujemy za to jak się rozwijają i reprezentują nasz region. Duże brawa dla całego klubu. Trenujcie, grajcie, wygrywajcie, kibice z gminy są zawsze z Wami !

Patronat Honorowy turnieju objął Wójt Gminy Święciechowa Marek Lorych

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie, za emocje, wsparcie i doping. Podziękowania składają także sponsorom oraz Gminie Święciechowa, która wspiera klub od wielu lat.