LKS BŁĘKITNI z Niechłodu zapraszają mieszkańców Gmina Święciechowa na Mistrzostwa Gminy Święciechowa w tenisie stołowym!

Już w ten weekend każdy mieszkaniec naszej gminy będzie mógł się zmierzyć przy tenisowym stole i powalczyć o tytuł mistrza w pięciu kategoriach. W sobotę od godziny 10:00 odbędzie się turniej dla młodzieży (szkoła podstawowa i młodsi), podzielony na kategorie chłopcy i dziewczyny. Wpisowe na ten turniej wynosi 5zł.
W niedzielę również od godziny 10:00 rozpoczniemy zmagania przy stołach w trzech kategoriach:- NIEZRZESZENI, turniej dla osób bez licencji PZTS, amatorzy.- KOBIETY, turniej dla wszystkich Pań.- OPEN, w tym turnieju mogą brać udział wszyscy mieszkańcy gminy wraz z zawodnikami Błękitnych Niechłód. Również osoby biorące udział w turnieju “NIEZRZESZENI” oraz “KOBIETY” mogą zagrać w tej oraz swojej kategorii. Jest to świetna okazja, żeby zmierzyć się w meczu o stawkę z zawodnikami z naszej drużyny, ze wszystkich trzech zespołów. Wpisowe 15zł.

Patronat nad turniejem objął Wójt Gmina Święciechowa Pan Marek Lorych, który na większości domowych meczy, wspiera nas z wysokości trybun, za co dziękujemy! Zabierz swoją rodzinę oraz sąsiada i sprawdź się przy stole z rakietką i piłeczką. Dobra rywalizacja i świetna zabawa gwarantowana!