Występ młodych lekkoatletów z Gminy Święciechowa!

W czwartek, 28 maja, w Pile odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej. W rywalizacji wzięło udział ponad 40 drużyn z całej Wielkopolski, w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej w Święciechowie.
Dziewczęta zajęły 13 miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli wysokie 6 miejsce, do samego końca walcząc o podium.
Na uwagę zasługują również wyniki indywidualne: Piotr Szkudlarczyk – 5 miejsce w skoku wzwyż, Mateusz Konieczny – 6 miejsce w biegu na 600 m i Oliwier Kucfir – 7 miejsce w biegu na 1000 m.