Dofinansowanie na realizację zadania „Budowa wiaty rekreacyjnej przy sali wiejskiej w Święciechowie”.

Umowę podpisano 29 maja podczas uroczystego spotkania z Krzysztofem Grabowskim- Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego. Dofinansowanie w kwocie 80 000 zł przyznano w ramach XVI edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” z budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego. W imieniu Gminy Święciechowa umowę podpisał Patryk Tomczak – Zastępca Wójta, przy kontrasygnacie Zastępcy Skarbnika Anety Sadowskiej. W uroczystości uczestniczyła Sołtys Sołectwa Święciechowa Cecylia Jurga oraz przedstawicielka Rady Sołeckiej Monika Musielak, które odebrały symboliczny czek na realizację przedsięwzięcia.

Informacja Urzędu Gminy w Święciechowie