Rowerowa Stolica Polski 2026 – zaczynamy 1 czerwca.
Już w najbliższy poniedziałek rusza kolejna edycja akcji Rowerowa Stolica Polski! To doskonała okazja, by wskoczyć na rower, poprawić kondycję i jednocześnie dołożyć swoją cegiełkę do wyniku naszej gminy.
Jak wziąć udział?
◾️ pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta,
◾️ zarejestruj się i zaakceptuj regulamin,
◾️ wybierz w zakładce „Rywalizacje” opcję „RSP 2026 DLA GMIN”,
◾️ wybierz Gminę Święciechowa,
◾️ wejdź w “instytucje” i wybierz swoje sołectwo
◾️ jeśli brałeś udział w treningu i jesteś już w grupie – zostaniesz dopisany automatycznie,
◾️ uruchamiaj aplikacje przy każdym przejeździe.
W tym roku przygotowaliśmy dodatkową motywację – za przejechane kilometry będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Szczegóły już wkrótce!
Koordynatorem akcji z ramienia gminy jest Łukasz Woźniak tel. 65 533 72 32

Informacja Urzędu Gminy w Święciechowie

