Mieszkańców Gminy Święciechowa w wieku 60+ zapraszamy do udziału w projekcie “Młodzi Seniorom, Seniorzy Młodym. Bezpieczny Senior w Gminie Święciechowa”.

W ramach projektu zaplanowano m.in. cykl 10 bezpłatnych spotkań dotyczących bezpieczeństwa.  Seniorzy spotykać się będą z ratownikiem medycznym, psychologiem, policjantami oraz strażakiem, będą uczestniczyć także w spotkaniach integracyjnych. Zajęcia odbywać się będą w Klubie Seniora w Święciechowie (przy ul. Kościelnej 4) w okresie od lipca do września br.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są do 27 czerwca br. pod numerem telefonu – tel. 516 246 364. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Również pod wskazanym numerem telefonu udzielane są odpowiedzi na wszelkie pytania.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie ZMW. Partnerzy projektu: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Święciechowie, Klub Seniora w Święciechowie, Młodzieżowa Rada Gminy Święciechowa, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział w Święciechowie.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Zapraszamy seniorów do udziału w projekcie.